Natječaji za zapošljavanje

Korisnička ocjena:  / 6

Aktualni natječaj za radna mjesta

 

1. Natječaj za radna mjesta od 28.10. do 7.11.2022.

učitelj/ica – stručnjak/inja eduk. rehabilitacijskog profila (5),
medicinska sestra/ tehničar (2)
Njegovatelj/ica (1)
 


2. Natječaj za radna mjesta od 28.10. do 7.11. 2022.

Pomoćnika/ice u nastavi učeniku s teskoćama u razvoju (m/ž)

 

Odluka o vremenu mjestu, području, obliku i trajanju provjere kandidata natječaja objavljenog 28.10.-07.11.2022.

Obavijest kandidatima o rezultatima 2. natječaja od 28.10. do 7.11.2022.


2022.

Natječaj za radna mjesta od 6.9. do 14.9. 2022.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja od 31.3. do 8.4. 2022.
Odluka o vremenu, mjestu. području provjere kandidata natječaja objavljenog dana od 31.3. do 8.4., 2022.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja od 9.-17. veljače 2022. godine
Natječaj za radna mjesta od 31.3. do 8.4. 2022.
Odluka o vremenu, mjestu. području provjere kandidata natječaja objavljenog dana od 9. veljače do 17. veljače, 2022.
Natječaj za radna mjesta od 9.2. do 17.2. 2022.

 

2021.

Odluka o vremenu, mjestu. području provjere kandidata natječaja objavljenog dana od 21. prosinca do 29. prosinca

Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja od 21.12. do 29.12.2021
Natječaj za radna mjesta od 9.11. do 17.11. 2021.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja od 14. rujna do 27. rujna 2021. godine
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.10.-4.11.2021.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 17.9.-27.9.2021.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 17.2.-25.2.2021.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja za radno mjesto edukacijski rehabilitator/ica i domar/ica

 

 

2020.

Natječaj za radna mjesta otvoren od 4.3.-12.3.2020. (za osobe s intelektualnim teškoćama)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 4.3.-12.3.2020. (za osobe s poremećajima iz spektra autizma)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.3.-24.3.2020. (za vozača/icu)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.6.-18.6.2020.(za vozača/icu, domara/icu)
Natječaj za radna mjesta "nastava u kući" otvoren od 03.09.-11.09.2020.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 05.10.-13.10.2020.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 17.11.-25.11.2020.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja objavljenog 3. do 11. rujna 2020. godine za radno mjesto - nastava u kući 
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja objavljenog 17. do 25. studenog 2020. godine 

 

 

ARHIVA NATJEČAJA

Natječaj za radna mjesta otvoren od 19.11.-27.11.2011.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.02.-18.02.2012.
Natječaj za radno mjesto otvoren od 21.04.-29.04.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.05.-11.05.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.09.-22.09.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.10.-10.10.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 29.10.-06.11.2012.

Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.01.-22.01.2013
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.02.-04.03.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.04.-03.05.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.06.-24.06.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 24.09.-02.10.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 31.10.-08.11.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.01.-28.01.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.02.-18.02.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.03.-04.04.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.10.-13.10.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 24.11.-02.12.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 06.02.-16.02.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.04.-05.05.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 26.06.-06.07.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 04.09.-14.09.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 01.10.-09.10.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.11.-10.11.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.12.-22.12.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 22.02.-01.03.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 12.04.-20.04.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 21.04.-29.04.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 12.05.-20.05.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.05.-02.06.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.09.-16.09.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.09.-26.09.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 28.09.-06.10.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 11.10.-19.10.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.11.-16.11.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.12.-16.12.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.01.-30.01.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.02.-23.02.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.03.-23.03.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 26.04.-04.05.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.05.-23.05.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.06.-26.06.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 06.07.-14.07.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.09.-05.10.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.09.-05.10.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.11.-10.11.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 29.11.-07.12.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.01.-23.01.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.02.-22.02.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.03.-16.03.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 22.03.-30.03.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.04.-24.04.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 17.05.-25.05.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.09.-11.09.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 18.09.-26.09.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 04.10.-12.10.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 18.10.-26.10.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.11.-16.11.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 22.11.-30.11.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.12.-11.12.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.01.-18.01.2019
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.01.-23.01.2019
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.02.-28.02.2019
Natječaj za radna mjesta otvoren od 21.03.-29.03.2019
Natječaj za imenovanje ravnatelja Centra za autizam 15.5.2019
Natječaj za radna mjesta otvoren od 19.06.-27.06.2019.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.(nastava u kući)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.(nastava u kući)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.

Rezultati natječaja za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019. (neodređeno)
Rezultati natječaja za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019. (određeno)
Rezultati natječaja za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.(nastava u kući)
Rezultati natječaja od 10.10.-18.10.2019,