Prvenstvo Hrvatske u plivanju osoba s intelektualnim teškoćama, Tuhelj 2015.

Učenici Osnovnoškolskog programa za djecu i mlade s autizmom, od početka ove školske godine vrijedno su se pripremali za natjecanje u Tuhelju. Redovito smo plivali na bazenu „Utrine“, uvježbavali start te poboljšali tehniku i brzinu plivanja. Puni samopouzdanja krenuli smo put Tuheljskih toplica na probno plivanje u utorak 20. listopada 2015.god. Vrlo dobro smo plivali i uvidjeli da ukoliko se potrudimo još malo više, možemo osvojiti medalje ove godine. Tako smo sljedećeg finalnog dana izdržali sav pritisak prave utrke i izvrsni rezultati nisu izostali! Učenik Marko Markovinović plivao je odlično i osvojio zlatnu medalju, dok je učenica Saša Šobat odličnim plivanjem osvojila srebrnu medalju na 25m slobodno.
Sretni i ispunjeni, s medaljama oko vrata, krenuli smo put škole gdje nas je čekala topla i vesela dobrodošlica te malo slavlje. Nastavljamo vrijedno trenirati i raditi do novih izazova i pobjeda!