Školski muzej iz snova

Likovni natječaj koji je organizirao Hrvatski Školski Muzej, svojom je tematikom zainteresirao mnoge, pa tako i nas u Centru za autizam. Zadatak naših učenika bio je prikazati svoju viziju zadane teme- „Školski muzej iz snova“. Učenici su, pomno vođeni, crtali svoje vizije muzeja, smještajući i sebe u svoje prikaze, te ono što bi voljeli vidjeti u idiličnom muzejskom okruženju.

Na natječaj je pristiglo 210 radova iz 38 različitih odgojno-obrazovnih institucija iz čitave Hrvatske.

Veliko nam je zadovoljstvo objaviti kako je na natječaju prošlo naših sedmero učenika, te kako je njihove radove moguće pogledati u Muzeju grada Zagreba do 5.lipnja.

U nastavku pogledajte fotografije radova naših učenika

  1. Andrija Blažević
  2. Emanuel Bunjački
  3. Anđela Vira Hrstić
  4. Marija Maltar
  5. Gabriel Leonardo Sever
  6. Lora Slunjski
  7. Rino Vučak

Free Joomla Lightbox Gallery