Sveti Niko Centrom šeta nosi djeci darove!

Korisnička ocjena:  / 2
LošeNajbolje 

Tra-la-la-la-la došao nam je sveti Nikola! No ove godine se naš dobri, stari Nikola ipak morao malo više paziti. Kako nam je Nikola stariji gospodin, tako u ovim okolnostima mora jako paziti na svoje zdravlje. Zbog duge i guste brade maske mu ne stoje najbolje, pa je tako odlučio da ipak neće stupati u kontakt sa našim učenicima. (pa kako bi samo odolio da ih ne zagrli??)

No to ne znači da sveti Nikola nije mislio na naše učenike! A ne! On je preko svojih prijatelja iz Erste card cluba našim učenicima napunio čizmice bili oni u školi ili kod kuće- svi su zaslužili slatkiše u svojim čizmicama!

Dragi naš Nikola i svi tvoji prijatelji iz Erste card cluba- HVALA! Nedostajao si nam ove godine ali svi ćemo se potruditi i dalje biti dobri i poslušni i nadamo se da ćemo se družiti u 2021.!

Free Joomla Lightbox Gallery

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!